Julka Mistrzynią Polski | Alan Wicemistrzem Polski

Chwalimy się, bo jest czym. Mistrzostwa Polski Low Kick za nami i wzbogaciliśmy się o kolejne trofea!

Nasza zawodniczka, Julka Marciniak z Zelowa, zdobyła tytuł Mistrzyni Polski! Zdobyła i obroniła. Powtórzyła swój wyczyn z zeszłego roku ale tym razem w wyższej kategorii wiekowej, Juniorek Starszych. Brawo! Kawał pracy i poświęcenia na treningach i na ringu zaowocowało w złoty krążek!

To nie koniec dobrych wieści, Alan Korpalski przywozi ze sobą tytuł Wicemistrza Polski! Przeprawił się przez eliminacyjne boje, wykluczając swojego rywala przez nokaut w trzeciej rundzie! W finale jednak musiał uznać wyższość swojego przeciwnika i tym samym Alan zgarnął srebro Mistrzostw Polski Juniorów. Oboje zawodników, Julka i Alan są pretendentami do Kadry Narodowej Juniorów i zbliżających się Mistrzostw Europy Juniorów w Czarnogórze, gdzie będą reprezentowali nasz kraj w barwach biało czerwonych. Na etapie eliminacji turniej zakończyli Paulina Grzegórska, Arkadiusz Dyba oraz Norbert Krakowiak dali bardzo dobre walki i zebrali kolejne cenne doświadczenie.

Już za niecałe dwa tygodnie nasi zawodnicy Proyama będą startowali w Mistrzostwach Polski K1, przygotowania idą pełną parą.

 

Źródło: Proyama