V halowy turniej piłkinożnej o Puchar Burmistrza Łasku

W dniu 31.01.2015 r. odbył się V halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Łasku - Gabriela Szkudlarka. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna MULKS ŁASK, drugie miejsce WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW, a trzecie PTC PABIANICE.

 

Wyniki grupy A:

Włókniarz Konstantynów  – NER Poddębice - 1: 1

KS Karsznice – Kolejarz Łódź II – 1:3

Włókniarz Konstantynów  - MULKS Łask  – 0: 0

NER Poddębice – Kolejarz Łódź II - 3:0

KS Karsznice – MULKS Łask  - 0:6 (Tomczyk, Janeczek, Świerczewski X2, Samobójcza, Derbiszewski)

Włókniarz Konstantynów  – Kolejarz Łódź II - 1: 0

NER Poddębice - MULKS Łask   - 0:1 (Kurcbuch)

KS Karsznice - Włókniarz Konstantynów  - 0: 1

MULKS Łask   – Kolejarz Łódź II - 2:1 (Janeczek, Sobolewski)

KS Karsznice – NER Poddębice -0:4

 

 Tabela grupy A

Miejsce

Drużyna

Punkty

1.

MULKS Łask

10

2.

Włókniarz Konstantynów

8

3.

NER Poddębice

7

4.

Kolejarz Łódź II

3

5.

KS Karsznice

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki grupy B:

Unia Sulmierzyce – Metalowiec Łódź – 0:1

Kolejarz Łódź  I– PTC Pabianice -0:1

Unia Sulmierzyce - Widawia Widawa  - 3: 0

Metalowiec Łódź - PTC Pabianice - 0:2

Kolejarz Łódź  I - Widawia Widawa   – 2:0

Unia Sulmierzyce - PTC Pabianice - 0: 2

Metalowiec Łódź – Widawia Widawa   - 1:1

Kolejarz Łódź  I - Unia Sulmierzyce - 0: 1

Widawia Widawa - PTC Pabianice - 3:3

Kolejarz Łódź I – Metalowiec Łódź - 0:2

Tabela grupy B

Miejsce

Drużyna

Punkty

1.

PTC Pabianice

10

2.

Metalowiec Łódź

7

3.

Unia Sulmierzyce

6

4.

Kolejarz Łódź I

3

5.

Widawia Widawa

2

 Mecz o 9 miejsce:

Widawia Widawa- KS Karsznice - 1:2

Mecz o 7 miejsce:

Kolejarz Łódź  I–Kolejarz Łódź  II – 1:2

Mecze półfinałowe:

MULKS Łask  – Metalowiec Łódź 0: 0 k 2:1

PTC Pabianice –Włókniarz Konstantynów  1: 2

Mecz o 5 miejsce:

NER Poddębice - Unia Sulmierzyce - 0: 3WO

Mecz o 3 miejsce:

Metalowiec Łódź – PTC Pabianice - 0: 1

 FINAŁ:

MULKS Łask  – Włókniarz Konstantynów  – 1:0 (Sobolewski)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA;

 

1.         MULKS Łask 

2.         Włókniarz Konstantynów 

3.         PTC Pabianice

4.         Metalowiec Łódź

5.         Unia Sulmierzyce

6.         NER Poddębice

7.         Kolejarz Łódź  II

8.         Kolejarz Łódź  I

9.         KS Karsznice

10.       Widawia Widawa

 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz – Krystian KLEWIN (MULKS Łask )

Król strzelców –Kamil JABŁOŃSKI (PTC Pabianice)

Najlepszy zawodnik – Adrian BĄKOWICZ (Włókniarz Konstantynów Łódzki)

Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania Burmistrzowi Gabrielowi Szkudlarkowi, za ufundowanie medali dla najlepszych drużyn oraz okazałych pucharów. Firmie RAJ SPORT SIERADZ za ufundowanie Voucherów na zakup sprzętu dla trzech najlepszych drużyn.

Kadra trenerska oraz członkowie sztabu szkoleniowego dziękują rodzicom chłopców rocznika 97/98 za pomoc przy organizacji turnieju:

p. Sławomirowi SOBOLEWSKIEMU

p. Krzysztofowi TOMCZYKOWI

p. Tomaszowi DOBOSIEWICZOWI

MULKS zagrał w składzie:

Krystian KLEWIN, Mateusz PABISIAK, Dawid TOMCZYK, Wiktor MARCINIAK, Kamil KRÓLAK, Dawid RÓZYCKI, Kamil KURCBUCH, Dominik JANECZEK, Przemysław SOBOLEWSKI, Hubert ŚWIERCZEWSKI, Adrian DERBISZEWSKI

TRENER: Wiesław SIĘBOR