Piłkarski Turniej w Wiśniowej Górze

W sobotę  chłopcy z rocznika 2010 uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w Wiśniowej Górze.

W zawodach uczestniczyło 12 zespołów, które przydzielono do trzech grup. W pierwszej fazie turnieju rywalizowaliśmy w grupie C z takimi zespołami jak Widzew Szpitalna, Widzew Olechów oraz Metalowiec Łódź II. Notując trzy zwycięstwa zajęliśmy pierwsze miejsce, co dało nam miejsce w półfinale. W tejże części turnieju znowu okazujemy się lepsi od naszych rywali, którymi byli gospodarze turnieju Andrespolia Wiśniowa Góra oraz Metalowiec Łódź I.

Dzięki dobrej i skutecznej grze znaleźliśmy się w finale, a naszym przeciwnikiem była ponownie drużyna Widzew Olechów, z którą wcześniej spotkaliśmy się grupie. Po zaciętym 14 minutowym pojedynku, na tablicy widniał wynik remisowy (1:1), a więc o pierwszej lokacie zadecydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowali nasi rywale.

Podsumowując, turniej w wykonaniu naszych podopiecznych możemy zaliczyć do najlepszych z dotąd rozegranych. Oprócz odrobiny szczęścia w finale nie brakowało niczego w grze naszej drużyny, która pomimo zajęcia drugiej lokaty spisała się na ZŁOTY MEDAL.

 

Elżbieta Kwiecińska