Łaskovia wicemistrzem woj. łódzkiego juniorek

Nasze siatkarki rozegrały w Łodzi, jak się okazało decydujący o końcowej klasyfikacji rozgrywek mecz z ekipą ŁKS-u Siatkówka Żeńska. Tym razem górą były rywalki, które zwyciężyły 3:1. Taki obrót wydarzeń sprawił, że to łodzianki zajęły pierwsze miejsce po drugim etapie rozgrywek, dzięki czemu wywalczyły pierwsze miejsce w tegorocznych Mistrzostwach Województwa. Brawa dla naszych rywalek.

Duże brawa należą się też naszym dziewczętom, które do dzisiejszego meczu były niepokonane w tegorocznych rozgrywkach wojewódzkich. Chociaż ostatni mecz nie poszedł po Waszej myśli to i tak jesteśmy z Was bardzo dumni!

Srebrne medale tegorocznych Mistrzostw Województwa Łódzkiego Juniorek zawisną na szyjach:

- Dominiki Skonecznej (kapitan zespołu)

- Darii Kaczmarek

- Ady Domańskiej

- Kamili Rozwalak

- Mai Malczewskiej

- Oliwii Kubryn

- Wiktorii Kubryn

- Karoliny Rejmończyk

- Pauliny Fister

- Martyny Bulzackiej

- Hani Puchały

- Karoliny Kulczyńskiej

- Klaudii Kamińskiej

- Karoliny Skonecznej

- Angeliki Witek

- Julii Bryl

 

Brawo babki!

Wielki brawa należą się również trenerom: Bogdanowi Lipowskiemu i Krzysztofowi Filipowiczowi!

Tegoroczny sezon już teraz jest historyczny dla naszego klubu. Do złota w młodziczkach dokładamy srebro w juniorkach, a to dopiero początek wyzwań jakie nas czekają w tym sezonie!

W dniach 4-7 marca juniorki jako pierwsze powalczą w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. O tym z kim zmierzymy się na tym etapie zadecyduje losowanie, które odbędzie się po zakończeniu rozgrywek w pozostałych województwach.

Trzymajcie kciuki za nasze dzielne dziewczyny!

 

Źródło: Łaskovia